Sanal Alemin En Temiz Forumu..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin En Temiz Forumu..!

Arkadaşlık Eğlence Sohbet Bilgi Kısacası Hayata Dair Herşey Bu Forumda..!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKardeş Sevgisi Izmir_projeler

Kardeş Sevgisi

YazarMesaj
xLuck
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
xLuck

Rep Puanı : 579

Yardımseverlik
Aktiflik:
Kardeş Sevgisi Imgleft30/50Kardeş Sevgisi Emptybarbleue  (30/50)
YardımSeverlik:
Kardeş Sevgisi Imgleft24/50Kardeş Sevgisi Emptybarbleue  (24/50)

Kardeş Sevgisi Empty
MesajKonu: Kardeş Sevgisi   Kardeş Sevgisi Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 1:59 pm

Bir doktorun başındn geçen bir hadise:

Yıllar önce hastanede çalışırken ağır hasta bir kız getirdiler Tek hayat şansı 5 yaşındaki erkek kardeşinden acil kan nakli idi Küçük oğlan aynı hastalıktan kıl payı kurtulmuş ve kanındaki o hastalığın mikroplarını yok eden antikorlar meydana gelmişti.

Ona münasip bir dille durumu anlattım ve ablasına kanı verip vermeyeceğini sordum.
Küçük bir an duraksadı düşündü ve ;''Eğer ablam bu hastalıktan kurtulacaksa seve seve veririm kanımı doktor amca'' dedi.

Kan nakli yapılırken ablasının gözlerinin içine bakıyor ve gülümsüyordu. Kızın yanaklarına yeniden renk gelmeye başlamıştı ama küçük çocuğun yüzü de giderek soluyor gülümsemeside gittikçe yok oluyordu.

Bir yolunu bulup titreyen bir sesle bana sordu ''Doktor amca ablam yataktan kalkmadan hemen şimdi mi öleceğim ben?'' Meğer minik yavru kanı verince ablasının yaşayacağını kendisininde öleceğini zannetmiş

Kardeş Sevgisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Otistik Çocugun ATATÜRK sevgisi